MÖBLER / Bord / Matbord 13429436
nr 1342 9436
Matbord
Gustaviansks stil. Dia 89cm. Höjd: 73 cm, 2st iläggsskivor
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 20:19:40
100 kr
300 kr